Тендери замовника "СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ", 25898491
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з технічного обслуговування автоматичних пунктів габаритно-вагового контролю у русі (WIM) при експлуатаційному утриманні автомобільних доріг загального користування державного значення Н-31 Дніпро-Царичанка-К... на км 122+000 та М-22 Полтава-Олександрія на км 74+810 Полтавської області UA-2026-09-03-000852-a Дата створення 2026-09-03 09:17:07 СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25898491 30 699 456 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з технічного обслуговування автоматичних пунктів габаритно-вагового контролю у русі (WIM) при експлуатаційному утриманні автомобільних доріг загального користування державного значення М-03 Київ-Харків-Довжан... на км 349+890 та Р-60 Кролевець-Конотоп-... на км 164+959 Полтавської області UA-2026-09-03-000416-a Дата створення 2026-09-03 08:44:42 СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25898491 31 546 039 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 00:00 |
5 | ! Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Р-60 Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин, Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин, Т-17-16 Хорол – Семенівка – Кременчук (через с.Бочки) на ділянці км 0+000 – км 54+500 в межах Полтавської області UA-2026-08-21-000193-a Дата створення 2026-08-21 08:22:21 СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25898491 1 540 743 786 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 05-09-2026, 00:00 |
3 | ! Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення М-22 Полтава – Олександрія, Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м.Кременчук) – Маріуполь, Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук, Т-17-03 /Н-08/... UA-2026-08-20-000235-a Дата створення 2026-08-20 08:25:03 СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25898491 2 243 705 621 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв