Тендери замовника "СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ", 25894919

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    • 133 583 333,33 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 1 335 833,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    13-08-2026, 10:00

    8
    ! Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення M-06 Київ — Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) на ділянці км 322 + 655 — км 339 + 825, Рівненська область
    UA-2026-07-31-008977-a
    Дата створення 2026-07-31 18:04:00
    СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 25894919
    164 975 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 164 975 000 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 1 649 750 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 5 днів
    10-08-2026, 10:00
      Не знайдено жодних результатiв