Тендери замовника "ВОРОНІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", 25889894
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з організації гарячого харчування для учнів Воронівецького ліцею Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області UA-2026-08-31-004974-a Дата створення 2026-08-31 13:11:21 ВОРОНІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25889894 534 720 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 18:00 |
Не знайдено жодних результатiв