Тендери замовника "Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області", 25825434
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
2 | ! (ДК 021–2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування) – Розроблення проектної документації на будівництво мостового переходу на км 30+235 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-18 Івано-Франківськ - Бучач - Тернопіль в Івано-Франківській області UA-2026-08-27-001755-a Дата створення 2026-08-27 10:07:32 Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 25825434 25 851 597 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 11-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв