Тендери замовника "Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг " Ратнівської селищної ради", 25817663
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Поточний ремонт (переобладнання) не житлового приміщення (частина приміщення 1, приміщення 17-21, 31-35) у житлове для тимчасового проживання внутрішньо перемщених осіб за адресою: вулиця Шкільна, 3, село Височне Ковельського району Волинської області (ІІ черга)(коригування) UA-2026-08-13-010743-a Дата створення 2026-08-13 16:03:41 Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг " Ратнівської селищної ради ЄДРПОУ: 25817663 6 669 813 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 28-08-2026, 00:00 |
2 | ! Поточний ремонт (переобладнання) не житлового приміщення (частина приміщення 1, приміщення 17-21, 31-35) у житлове для тимчасового проживання внутрішньо перемщених осіб за адресою: вулиця Шкільна, 3, село Височне Ковельського району Волинської області (ІІ черга)(коригування) UA-2026-08-13-006001-a Дата створення 2026-08-13 12:55:04 Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг " Ратнівської селищної ради ЄДРПОУ: 25817663 6 933 660,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 28-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв