Тендери замовника "КЗ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "БАЛАБИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ПРЕСТИЖ" КУШУГУМСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ", 25741714
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Мандарини свіжі, Лимони свіжі, Яблука свіжі, Яблука свіжі, Апельсини свіжі, Банани свіжі, Петрушка молода свіжа, Перець солодкий свіжий, Цибуля зелена свіжа, Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Кріп свіжий, Корінь селери, Часник свіжий, Морква молода свіжа, Цибуля ріпчаста свіжа, ... UA-2026-09-02-006709-a Дата створення 2026-09-02 13:49:18 КЗ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "БАЛАБИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ПРЕСТИЖ" КУШУГУМСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25741714 160 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! ПРИРОДНИЙ ГАЗ UA-2025-10-20-012482-a Дата створення 2025-10-20 16:01:27 КЗ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "БАЛАБИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ПРЕСТИЖ" КУШУГУМСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25741714 238 736,40 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 28-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв