Тендери замовника "Управління архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних відносин Дубенської міської ради", 25675957
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт частини тротуару по вул. Драгоманова в м. Дубно Рівненської області UA-2026-09-03-006460-a Дата створення 2026-09-03 12:50:23 Управління архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних відносин Дубенської міської ради ЄДРПОУ: 25675957 624 206 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 07:00 |
Не знайдено жодних результатiв