Тендери замовника "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 25673697
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Капітальний ремонт тротуару по вул. Героїв Холодноярців в м. Сміла Черкаської обл. (корегування) UA-2026-08-04-001890-a Дата створення 2026-08-04 10:18:22 УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25673697 8 541 844 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 20 днів 24-08-2026, 00:00 |
0 | ! Капітальний ремонт тротуару по вул. Перемоги в м. Сміла Черкаської обл. (корегування) UA-2026-08-04-001595-a Дата створення 2026-08-04 10:05:14 УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25673697 7 852 741 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-08-2026, 00:00 |
2 | ! Будівництво блочно-модульної газової котельні на території, обмеженої вулицями Мазура, Промисловою та внутрішньо квартальним проїздом від вул. Промислової у м. Сміла Черкаської області (DREAM-UA-220324-4... - ДК 021: 2015: 45250000-4 - Будівництво заводів/установок, гірничодобувних і переробних... UA-2026-07-13-010895-a Дата створення 2026-07-13 17:25:15 УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25673697 30 474 205,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 10-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв