Тендери замовника "Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області", 25667254
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021: 2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти) UA-2026-09-04-003021-a Дата створення 2026-09-04 10:49:31 Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254 581 907,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! М’ясо код за ДК 021: 2015: 15110000-2 (Курятина, індичка) UA-2026-09-04-002613-a Дата створення 2026-09-04 10:49:16 Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254 326 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені код за ДК 021: 2015: 15220000-6 (Риба заморожена філе "Хек" без шкірки) UA-2026-09-04-002507-a Дата створення 2026-09-04 10:47:15 Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254 126 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 00:00 |
1 | ! Сирні продукти код за ДК 021: 2015: 15540000-5 (сир кисломолочний) UA-2026-09-04-002495-a Дата створення 2026-09-04 10:46:14 Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254 180 600 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв