Тендери замовника "Засульський заклад дошкільної освіти "Колосок" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області", 25664422
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015 09120000-6 - Газове паливо ( Природний газ) UA-2026-09-03-009016-a Дата створення 2026-09-03 14:52:04 Засульський заклад дошкільної освіти "Колосок" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25664422 166 660,74 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 14:17 |
Не знайдено жодних результатiв