Тендери замовника "Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ", 25575049
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Сонячна гібридна електростанція UA-2026-08-31-013021-a Дата створення 2026-08-31 21:17:19 Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049 790 459,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 09-09-2026, 00:00 |
0 | ! Сонячна гібридна електростанція UA-2026-08-31-012785-a Дата створення 2026-08-31 19:41:44 Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049 2 081 956,99 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 09-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуга з проведення шиномонтажу транспортних засобів UA-2026-08-31-009346-a Дата створення 2026-08-31 16:06:28 Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049 28 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 09-09-2026, 00:00 |
3 | ! Електрична енергія UA-2026-08-31-007183-a Дата створення 2026-08-31 14:59:59 Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049 694 058,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Вироби для ванної кімнати UA-2026-08-28-003015-a Дата створення 2026-08-28 11:08:39 Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049 8 755,27 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 07-09-2026, 00:00 |
1 | ! Конструкційні матеріали UA-2026-08-28-000250-a Дата створення 2026-08-28 08:54:13 Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049 24 318,31 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Кутник сталевий та труба профільна квадратна UA-2026-08-27-012048-a Дата створення 2026-08-27 17:23:13 Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049 10 898,62 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 04-09-2026, 00:00 |
0 | ! Запасні частини до транспортних засобів UA-2026-08-26-013028-a Дата створення 2026-08-26 17:34:15 Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049 70 248,06 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуга з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів UA-2026-08-26-011893-a Дата створення 2026-08-26 16:31:53 Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049 21 068,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
0 | ! Плити ЛДСП та ХДФ для виготовлення меблів UA-2026-08-26-011923-a Дата створення 2026-08-26 16:30:25 Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049 11 298,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
0 | ! Натяжна стеля та конструкційні матеріали для неї UA-2026-08-26-010956-a Дата створення 2026-08-26 16:00:46 Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049 30 674,65 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв