Тендери замовника "ЛЮТІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ", 25565306
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Код ДК 021: 2015 -60173000-1 Прокат пасажирських транспортних засобів без водія (послуги з оренди автомобіля, автобуса) UA-2026-08-28-007214-a Дата створення 2026-08-28 14:22:18 ЛЮТІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25565306 120 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 05-09-2026, 14:04 |
1 | ! Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246; Перець солодкий свіжий, округлої ... UA-2026-08-27-001927-a Дата створення 2026-08-27 10:16:47 ЛЮТІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25565306 217 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 01-09-2026, 10:09 |
1 | ! Сир твердий ваговий; Сирки глазуровані та вироби сирні; Сир кисломолочний ваговий UA-2026-08-27-001591-a Дата створення 2026-08-27 10:02:44 ЛЮТІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25565306 208 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 01-09-2026, 10:00 |
0 | ! Стегно куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; Гомілка куряча, охолоджена, перша категорія, ДСТУ 3143; Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590; Стегно без кістки яловиче, охолоджене, ДСТУ 4589 UA-2026-08-27-000513-a Дата створення 2026-08-27 09:01:38 ЛЮТІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25565306 283 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 01-09-2026, 08:41 |
Не знайдено жодних результатiв