Тендери замовника " Ліцей "Самара" Самарівської міської ради", 25537043
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Генератори (Дизель-генераторна установка із встановлення, монтажем та пусконалагоджуваль... роботами) UA-2026-09-03-012068-a Дата створення 2026-09-03 16:12:50 Ліцей "Самара" Самарівської міської ради ЄДРПОУ: 25537043 1 658 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Обладнання для автономного безперебійного енергозабезпечення, що включає фотоелектричну станцію та систему накопичення електричної енергії (потужність не менше 80 кВт) з монтажем та підключенням UA-2026-09-03-012215-a Дата створення 2026-09-03 16:09:38 Ліцей "Самара" Самарівської міської ради ЄДРПОУ: 25537043 3 333 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
2 | ! Облаштування дахової сонячної електростанції та системи накопичення енергії з монтажем і пусконалагодженням UA-2026-08-31-012706-a Дата створення 2026-08-31 19:24:22 Ліцей "Самара" Самарівської міської ради ЄДРПОУ: 25537043 3 333 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
4 | ! Монтаж, підключення та налагодження дизель-генераторної установки з урахуванням супутніх матеріалів та обладнання UA-2026-08-31-012600-a Дата створення 2026-08-31 19:19:50 Ліцей "Самара" Самарівської міської ради ЄДРПОУ: 25537043 1 658 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв