Тендери замовника "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 25509242
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Лавки металеві з клумбами UA-2026-08-19-005111-a Дата створення 2026-08-19 12:10:48 УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25509242 243 066,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 22-08-2026, 00:00 |
1 | ! Капітальний ремонт площі Героїв Майдану з облаштуванням Алеї Героїв в м. Жмеринка Вінницької області UA-2026-08-17-000516-a Дата створення 2026-08-17 09:16:17 УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25509242 4 075 815,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 01-09-2026, 00:00 |
2 | ! Нове будівництво опалювального пункту модульного типу КЗ «Центр культури та дозвілля» по вул. Грушевського, 23 у м. Жмеринка Вінницької області UA-2026-08-10-002678-a Дата створення 2026-08-10 11:14:46 УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25509242 5 787 841 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 25-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв