Тендери замовника "Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області", 25449824
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Розроблення проектної документації на реконструкцію автомобільної дороги державного значення М- 25 Контрольно-пропуск... пункт “Соломоново” – Велика Добронь – Яноші на ділянці км 0+000 – км 3+740 з будівництвом сервісної зони та об’єктів інфраструктури пункту пропуску “Соломоново” (стадія техніко-... UA-2026-08-05-011734-a Дата створення 2026-08-05 16:59:25 Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області ЄДРПОУ: 25449824 7 969 720 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-08-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв