Тендери замовника "БІЛОВІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", 25319240
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів Біловізького ліцею Рокитнівської селищної ради (ДК 021: 2015 – 55320000-9). UA-2026-08-11-010674-a Дата створення 2026-08-11 16:03:19 БІЛОВІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25319240 645 012 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 19-08-2026, 01:00 |
0 | ! Деревина дров’яна (код за ДК 021: 2015 - 03410000-7 Деревина). UA-2026-08-10-009285-a Дата створення 2026-08-10 16:08:04 БІЛОВІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25319240 159 916,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за день 13-08-2026, 01:00 |
Не знайдено жодних результатiв