Тендери замовника "ПУХІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗАЗИМСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Пухівський ЗЗСО) ", 25299307
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Риба свіжоморожена вищого ґатунку (Філе хека) UA-2026-08-17-012979-a Дата створення 2026-08-17 23:33:32 ПУХІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗАЗИМСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Пухівський ЗЗСО) ЄДРПОУ: 25299307 36 362,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 20-08-2026, 00:00 |
1 | ! Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143 UA-2026-08-17-000084-a Дата створення 2026-08-17 08:06:37 ПУХІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗАЗИМСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Пухівський ЗЗСО) ЄДРПОУ: 25299307 247 734,38 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 20-08-2026, 00:00 |
2 | ! Крупи та борошно вищого ґатунку UA-2026-08-16-000406-a Дата створення 2026-08-16 19:12:22 ПУХІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗАЗИМСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Пухівський ЗЗСО) ЄДРПОУ: 25299307 73 171,13 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за день 19-08-2026, 00:00 |
1 | ! Природний газ UA-2025-10-14-000048-a Дата створення 2025-10-14 06:45:28 ПУХІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗАЗИМСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Пухівський ЗЗСО) ЄДРПОУ: 25299307 801 472,20 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 22-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв