Тендери замовника "ДНЗ Судововишнянський професійний ліцей", 25255652
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Класифікатори ДК 021: 2015 09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100)) UA-2026-09-01-008995-a Дата створення 2026-09-01 15:50:17 ДНЗ Судововишнянський професійний ліцей ЄДРПОУ: 25255652 356 615,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 17-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв