Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КИЇВ"", 25195855
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Крісло для телевізійної студії UA-2026-08-12-007237-a Дата створення 2026-08-12 14:28:10 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КИЇВ" ЄДРПОУ: 25195855 106 933,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 20-08-2026, 10:00 |
0 | ! Надання телекомунікаційних послуг з приймання та передавання ефірного сигналу телекомпанії «КИЇВ» у телекомунікаційній мереж UA-2026-08-12-006953-a Дата створення 2026-08-12 14:16:34 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КИЇВ" ЄДРПОУ: 25195855 96 522,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 20-08-2026, 10:00 |
10 | ! Послуги з технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів UA-2023-05-14-000556-a Дата створення 2023-05-14 19:37:09 КП Київської міської ради «Телекомпанія «Київ» ЄДРПОУ: 25195855 347 753 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 3 роки тому 23-05-2023, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв