Тендери замовника "КЗ ЗСО "Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради"", 25089194
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Створення сучасного освітнього простору в Комунальному закладі загальної середньої освіти Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради UA-2026-09-03-003819-a Дата створення 2026-09-03 11:18:17 КЗ ЗСО "Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 25089194 1 372 687 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 11:14 |
Не знайдено жодних результатiв