Тендери замовника "Військова частина А2082", 24976993
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Конструкційні матеріали UA-2026-09-02-013983-a Дата створення 2026-09-02 19:44:40 Військова частина А2082 ЄДРПОУ: 24976993 125 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
2 | ! Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів UA-2026-09-02-004262-a Дата створення 2026-09-02 11:35:24 Військова частина А2082 ЄДРПОУ: 24976993 50 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
3 | ! Машини для обробки даних (апаратна частина) UA-2026-08-31-000294-a Дата створення 2026-08-31 08:48:11 Військова частина А2082 ЄДРПОУ: 24976993 496 083 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
2 | ! Офісне устаткування та приладдя різне UA-2026-08-30-000622-a Дата створення 2026-08-30 19:45:09 Військова частина А2082 ЄДРПОУ: 24976993 5 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 07-09-2026, 00:00 |
2 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 07-09-2026, 00:00 | |
10 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 24-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв