Тендери замовника "Бучанський ліцей №4", 24884707
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! ДК 021: 2015 55520000-1 Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій Бучанського ліцею №4 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)» UA-2026-08-03-011505-a Дата створення 2026-08-03 18:28:39 Бучанський ліцей №4 ЄДРПОУ: 24884707 8 486 796,80 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 11-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв