Тендери замовника "КП Тетіївтепломережа", 24879282
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Деревина дров’яна НП 3 група (м'яколистяна) UA-2026-09-01-000260-a Дата створення 2026-09-01 08:47:04 КП Тетіївтепломережа ЄДРПОУ: 24879282 250 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 17-09-2026, 00:01 |
2 | ! Деревина дров’яна НП 1 група (твердолистяна) UA-2026-08-26-011657-a Дата створення 2026-08-26 16:24:21 КП Тетіївтепломережа ЄДРПОУ: 24879282 340 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 03-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв