Тендери замовника "КОБИЖЧАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ БОБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 24836915
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Комплект обладнання та засобів навчання для кабінету біології, для створення сучасного освітнього простору НУШ, код згідно ДК «Єдиний закупівельний словник» 021: 2015: 39160000-1 Шкільні меблі (021: 2015: 39162100-6 Навчальне обладнання). UA-2026-08-27-011868-a Дата створення 2026-08-27 17:13:04 КОБИЖЧАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ БОБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24836915 153 063,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 04-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв