Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 24413020
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Код згідно ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44210000-5: Конструкції та їх частини (Металева секційна огорожа, стовпи, хвіртка та комплектуючі матеріали) UA-2026-07-17-009589-a Дата створення 2026-07-17 16:07:40 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020 121 764,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 25-07-2026, 00:00 |
3 | ! Код згідно ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44160000-9 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» (труби, муфти, коліна, трійники, фланці, адаптери, різьби, хомути) UA-2026-07-11-000441-a Дата створення 2026-07-11 15:19:54 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020 82 421,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 19-07-2026, 00:00 |
1 | ! Код згідно ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник» - 42130000-9 «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої» (Крани, клапани, засувки) UA-2026-07-11-000363-a Дата створення 2026-07-11 12:56:12 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020 46 185 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 19-07-2026, 00:00 |
1 | ! Свердловинні насоси (Код ДК 021: 2015: 42120000-6 - Насоси та компресори») UA-2026-07-08-010433-a Дата створення 2026-07-08 16:36:09 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020 238 455 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 годин 18-07-2026, 00:00 |
1 | ! Код згідно ДК 021: 2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44160000-9 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» (Труби сталеві) UA-2025-10-20-011339-a Дата створення 2025-10-20 15:33:23 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020 25 246 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 9 місяців тому 28-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв