Тендери замовника "КП ВУВКГ", 24388032
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Крани компресійні UA-2026-08-20-012222-a Дата створення 2026-08-20 16:39:09 КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032 3 721 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 28-08-2026, 00:00 |
0 | ! Труби сталеві водогазопровідні і електрозварні та відводи UA-2026-08-18-013117-a Дата створення 2026-08-18 18:51:30 КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032 15 325 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 26-08-2026, 00:00 |
1 | ! Труби сталеві безшовні UA-2026-08-18-012845-a Дата створення 2026-08-18 17:53:17 КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032 47 455 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 26-08-2026, 00:00 |
1 | ! Реконструкція мереж централізованого питного водопостачання за адресою: Полтавська область, Кременчуцький район, місто Горішні Плавні, просп. Героїв Дніпра в районі житлового будинку № 54, від ВК 210 до ВК 204 UA-2026-08-17-009032-a Дата створення 2026-08-17 15:21:16 КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032 6 456 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 01-09-2026, 00:00 |
0 | ! Зрошувач (розпилювач) UA-2025-10-16-003533-a Дата створення 2025-10-16 10:50:23 КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032 2 275 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 24-10-2025, 00:00 |
5 | ! Хлор рідкий та коагулянти для очищення води UA-2024-12-31-006008-a Дата створення 2024-12-31 15:45:14 КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032 18 162 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 2 роки тому 08-01-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв