Тендери замовника "Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління"", 24223578
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Світильники світлодіодні для зовнішнього освітлення вулиць UA-2026-08-27-012712-a Дата створення 2026-08-27 19:08:47 Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління" ЄДРПОУ: 24223578 745 822 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 04-09-2026, 10:00 |
0 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 29-08-2026, 10:00 | |
1 | ! Світильники UA-2026-08-21-001155-a Дата створення 2026-08-21 09:41:13 Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління" ЄДРПОУ: 24223578 486 690,95 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 29-08-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв