Тендери замовника "Комунальний заклад Київської обласної ради "Переяславський військово-спортивний ліцей "Патріот"", 24218703
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Яблука свіжі UA-2026-09-04-008354-a Дата створення 2026-09-04 14:09:31 Комунальний заклад Київської обласної ради "Переяславський військово-спортивний ліцей "Патріот" ЄДРПОУ: 24218703 52 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
1 | ! 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (система безперебійного живлення: інверторна) UA-2026-08-28-004432-a Дата створення 2026-08-28 12:05:45 Комунальний заклад Київської обласної ради "Переяславський військово-спортивний ліцей "Патріот" ЄДРПОУ: 24218703 637 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 20 годин 05-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв