Тендери замовника "Заклад загальної середньої освіти « Сторожівська гімназія» Корецької міської ради", 24173254

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Вугілля кам’яне марки Г 13-100 мм (або еквівалент) за ДК 021: 2015: 09110000-3 - «Тверде паливо»
    UA-2026-08-26-014389-a
    Дата створення 2026-08-26 23:25:06
    Заклад загальної середньої освіти « Сторожівська гімназія» Корецької міської ради
    ЄДРПОУ: 24173254
    84 187,50 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 84 187,50 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    03-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв