Тендери замовника "Заклад загальної середньої освіти "Копитівський ліцей" Корецької міської ради", 24171723
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з організації шкільного харчування код ДК 021: 2015-55520000-1 Кейтерингові послуги UA-2026-08-25-013923-a Дата створення 2026-08-25 21:02:59 Заклад загальної середньої освіти "Копитівський ліцей" Корецької міської ради ЄДРПОУ: 24171723 330 400 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 02-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв