Тендери замовника "Князівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області", 24171686

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Код ДК 021: 2015 – 55510000-8 - Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг))
    UA-2026-08-19-012118-a
    Дата створення 2026-08-19 16:44:27
    Князівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області
    ЄДРПОУ: 24171686
    935 760 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 935 760 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    27-08-2026, 09:00
      Не знайдено жодних результатiв