Тендери замовника "Управління житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради", 24022710
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Благоустрій населених пунктів: Поточний ремонт пішохідних доріжок на Веригінському кладовищі у м. Глухів Шосткинського р-ну Сумської обл. UA-2026-08-19-011900-a Дата створення 2026-08-19 16:48:17 Управління житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради ЄДРПОУ: 24022710 380 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 27-08-2026, 08:30 |
Не знайдено жодних результатiв