Тендери замовника "Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради", 24013674
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Придбання первинних (мобільних) укриттів UA-2026-09-02-010030-a Дата створення 2026-09-02 15:24:50 Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради ЄДРПОУ: 24013674 41 600 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
3 | ! Реконструкція каналізаційного напірного колектора від ************* UA-2026-09-02-007366-a Дата створення 2026-09-02 14:00:05 Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради ЄДРПОУ: 24013674 170 260 564 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 20 днів 23-09-2026, 00:00 |
1 | ! Капітальний ремонт житлового фонду – ремонт житлового будинку № 12 по вул. Перекопська в м. Суми, який пошкоджено внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Коригування UA-2026-08-31-002400-a Дата створення 2026-08-31 11:01:48 Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради ЄДРПОУ: 24013674 5 587 932 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 15-09-2026, 00:00 |
1 | ! Капітальний ремонт житлового фонду - ремонт житлового будинку № 16 по вул. Джерельна в м. Суми, який пошкоджено внаслідок збройної агресії російської федерації проти України UA-2026-08-31-001218-a Дата створення 2026-08-31 10:02:20 Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради ЄДРПОУ: 24013674 2 594 879 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 15-09-2026, 00:00 |
2 | ! Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, інвентарю та інструментів для проведення ремонтних робіт господарським способом UA-2026-08-27-002066-a Дата створення 2026-08-27 10:20:34 Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради ЄДРПОУ: 24013674 1 165 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 04-09-2026, 00:00 |
1 | ! Капітальний ремонт житлового фонду – ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, розташованого за адресою: м.Суми, вул.Заливна, 33 UA-2026-08-26-011530-a Дата створення 2026-08-26 16:14:03 Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради ЄДРПОУ: 24013674 2 208 028 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 10-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв