Тендери замовника "Ліцей № 3 Охтирської міської ради Сумської області", 23996999
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Інтерактивна панель ABCreator IP-86, комп. модуль (i7 12 Gen/16/512/W11Pro), настінне кріплення UA-2026-09-01-002246-a Дата створення 2026-09-01 10:56:13 Ліцей № 3 Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 23996999 407 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 04-09-2026, 09:00 |
0 | ! Послуги з організації шкільного харчування учнів (постачання готової їжі) UA-2026-08-28-007693-a Дата створення 2026-08-28 14:39:19 Ліцей № 3 Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 23996999 4 171 400 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 07-09-2026, 09:00 |
0 | ! Поточний ремонт приміщень Ліцею № 3 Охтирської міської ради Сумської області, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф UA-2026-08-26-007855-a Дата створення 2026-08-26 14:18:52 Ліцей № 3 Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 23996999 1 250 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 04-09-2026, 09:00 |
4 | ! Капітальний ремонт з улаштування системи блискавкозахисту та пожежної сигналізації в будівлі Ліцею № 3 Охтирської міської ради Сумської області UA-2026-08-24-007632-a Дата створення 2026-08-24 15:18:47 Ліцей № 3 Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 23996999 2 794 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 09-09-2026, 09:00 |
1 | ! Меблі для навчальних кабінетів фізики, хімії та біології з метою створення сучасного освітнього простору у Ліцеї № 3 Охтирської міської ради Сумської області UA-2026-08-24-002070-a Дата створення 2026-08-24 10:46:21 Ліцей № 3 Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 23996999 1 230 066,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 07-09-2026, 09:00 |
2 | ! Комплекти засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів фізики, хімії та біології з метою створення сучасного освітнього простору у Ліцеї № 3 Охтирської міської ради Сумської області UA-2026-08-19-001140-a Дата створення 2026-08-19 09:43:13 Ліцей № 3 Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 23996999 2 978 266,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 02-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв