Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"", 23990212
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь UA-2026-08-31-009685-a Дата створення 2026-08-31 16:07:50 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212 257 768,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв