Тендери замовника "Будинок дитячої та юнацької творчості Франківського району м.Львова", 23951270
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Поточний ремонт актового залу у будівлі Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району м. Львова UA-2026-08-31-012102-a Дата створення 2026-08-31 18:04:32 Будинок дитячої та юнацької творчості Франківського району м.Львова ЄДРПОУ: 23951270 733 470 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв