Тендери замовника "СНЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ МИХАЙЛА БАЖАНСЬКОГО СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 23923291

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів
    UA-2026-08-31-010866-a
    Дата створення 2026-08-31 16:47:23
    СНЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ МИХАЙЛА БАЖАНСЬКОГО СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 23923291
    208 645 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 208 645 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    08-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв