Тендери замовника "СНЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ АНТОНА ЛОТОЦЬКОГО СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 23923262

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги з організації харчування для учнів Снятинського ліцею імені Антона Лотоцького
    UA-2026-08-28-010610-a
    Дата створення 2026-08-28 16:44:22
    СНЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ АНТОНА ЛОТОЦЬКОГО СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 23923262
    280 720 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 280 720 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    05-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв