Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №3" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 23911856
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Тример для мокрої обробки Renfert МТЗ (18080000) за кодом ДК 021: 2015 - 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного п... (код НК 024: 2023 – 44445Пилка для гіпсу, код НК 031: 2024: Q010299 – Пристрої для зубного протезування — інше) UA-2026-08-05-008100-a Дата створення 2026-08-05 14:39:09 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №3" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23911856 41 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 13-08-2026, 14:18 |
Не знайдено жодних результатiв