Тендери замовника "Ліцей №24 ім.М.Конопницької Львівської міської ради", 23887282
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021: 2015 55510000-8 Послуги їдалень UA-2026-08-15-000267-a Дата створення 2026-08-15 11:29:36 Ліцей №24 ім.М.Конопницької Львівської міської ради ЄДРПОУ: 23887282 1 468 386 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 23-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв