Тендери замовника "Північно-Східна філія УДЦР", 23751625
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Інші послуги (Послуга з виведення з експлуатації апаратних блоків та антено-фідерних систем стаціонарних комплексів “АІК” та їх модифікацій у м. Харкові, м. Полтаві, м. Сумах, м. Чернігові) UA-2026-08-27-011521-a Дата створення 2026-08-27 16:46:02 Північно-Східна філія УДЦР ЄДРПОУ: 23751625 1 033 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 04-09-2026, 10:00 |
1 | ! Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту гарантійних ТЗ в м. Полтава) UA-2026-08-20-012638-a Дата створення 2026-08-20 16:59:18 Північно-Східна філія УДЦР ЄДРПОУ: 23751625 46 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 годин 28-08-2026, 10:00 |
0 | ! Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з миття автомобілів в м. Харків) UA-2024-12-04-019693-a Дата створення 2024-12-04 17:52:40 Північно-Східна філія УДЦР ЄДРПОУ: 23751625 50 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 2 роки тому 12-12-2024, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв