Тендери замовника "Чорноморський національний університет імені Петра Могили", 23623471
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 13-08-2026, 11:58 | |
3 | ! Комп’ютерне обладнання UA-2026-08-03-001487-a Дата створення 2026-08-03 10:23:34 Чорноморський національний університет імені Петра Могили ЄДРПОУ: 23623471 137 833 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 11-08-2026, 10:23 |
0 | ! Столярні вироби UA-2026-07-29-005398-a Дата створення 2026-07-29 13:03:03 Чорноморський національний університет імені Петра Могили ЄДРПОУ: 23623471 45 495 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 06-08-2026, 13:04 |
Не знайдено жодних результатiв