Тендери замовника "Опорний заклад освіти Білокриницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременецької міської ради Тернопільської області", 23591145
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Телевізійне й аудіовізуальне обладнання UA-2026-07-31-008867-a Дата створення 2026-07-31 17:39:36 Опорний заклад освіти Білокриницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременецької міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 23591145 124 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 05-08-2026, 00:00 |
1 | ! Газ природний UA-2025-10-16-004479-a Дата створення 2025-10-16 11:16:46 Опорний заклад освіти Білокриницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременецької міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 23591145 170 526 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 9 місяців тому 24-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв