Тендери замовника "Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради", 23571604
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Нерегулярні пасажирські перевезення (перевезення військовозобов'яза... та спортсменів до місця призначення та в зворотному напрямку) UA-2026-08-28-002162-a Дата створення 2026-08-28 11:21:07 Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради ЄДРПОУ: 23571604 543 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв