Тендери замовника "Новаківська гімназія Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області", 23547286
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Природний газ UA-2026-09-03-002882-a Дата створення 2026-09-03 10:37:16 Новаківська гімназія Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 23547286 160 499,07 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв