Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 23357437

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах: послуги з улаштування стовпчиків антипаркувальних по м. Дніпро
    UA-2026-09-04-010146-a
    Дата створення 2026-09-04 15:01:53
    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 23357437
    1 789 227 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 789 227 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    20-09-2026, 01:00

    0
    ! Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг: утримання об’єктів дорожнього сервісу (зупинок громадського транспорту та модульних захисних споруд) в належному експлуатаційному стані
    UA-2026-09-02-014001-a
    Дата створення 2026-09-02 19:51:39
    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 23357437
    5 154 125,64 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 5 154 125,64 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 25 770 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 13 днів
    18-09-2026, 01:00

    2
    ! Комплектувальні вироби для ремонту невиробничого обладнання: дорожні контролери
    UA-2026-08-28-008322-a
    Дата створення 2026-08-28 15:00:49
    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 23357437
    1 895 833 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 895 833 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 10 годин
    05-09-2026, 01:00

    3
    ! Комплектувальні вироби для ремонту невиробничого обладнання: процесорні модулі
    UA-2026-08-28-007683-a
    Дата створення 2026-08-28 14:38:44
    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 23357437
    1 820 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 820 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 10 годин
    05-09-2026, 01:00
      Не знайдено жодних результатiв