Тендери замовника "САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)", 23311659
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Кільце стінове бетонне, плита перекриття, люк бетонний код за Єдиним закупівельним словником 44110000-4 Конструкційні матеріали. UA-2026-09-04-007000-a Дата створення 2026-09-04 13:04:16 САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659 14 818,52 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 14:00 |
0 | ! Бокси монтажні - код ДК 021: 2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл UA-2026-09-02-011186-a Дата створення 2026-09-02 15:59:26 САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659 2 225 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 18-09-2026, 10:00 |
1 | ! Штукатурка гіпсова код за Єдиним закупівельним словником 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники UA-2026-09-01-009992-a Дата створення 2026-09-01 16:29:08 САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659 36 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 17-09-2026, 16:00 |
2 | ! Автомобільний пасажирський підйомник - код ДК 021: 2015 42410000-3 Підіймально-трансп... обладнання UA-2026-08-31-006266-a Дата створення 2026-08-31 14:09:49 САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659 285 680,82 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв