Тендери замовника "Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №26 Луцької міської ради"", 23253324
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Поточний ремонт приміщення актового залу (сцена) комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №26 Луцької міської ради» по вул. Кравчука, 30 в м. Луцьку UA-2026-08-31-011942-a Дата створення 2026-08-31 17:47:39 Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №26 Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 23253324 817 224 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
3 | ! Гібридний інвертор у комплекті з акумуляторними батареями UA-2026-08-28-011257-a Дата створення 2026-08-28 18:00:00 Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №26 Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 23253324 1 491 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв