Тендери замовника "ПрАТ "Кіровоградобленерго"", 23226362
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Трансформатори (або еквівалент)(приєдн... UA-2026-09-04-009614-a Дата створення 2026-09-04 14:47:27 ПрАТ "Кіровоградобленерго" ЄДРПОУ: 23226362 22 500 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 09:00 |
0 | ! Дизельне пальне (талони) Новомиргородські ЕМ UA-2026-09-03-012982-a Дата створення 2026-09-03 16:31:09 ПрАТ "Кіровоградобленерго" ЄДРПОУ: 23226362 416 290 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 08-09-2026, 09:00 |
0 | ! Дизельне паливо (талони) Маловисковських ЕМ UA-2026-09-02-010662-a Дата створення 2026-09-02 15:44:51 ПрАТ "Кіровоградобленерго" ЄДРПОУ: 23226362 416 520 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 07-09-2026, 09:00 |
0 | ! Дизельне пальне (талони) Знам’янських ЕМ UA-2026-09-02-010299-a Дата створення 2026-09-02 15:34:07 ПрАТ "Кіровоградобленерго" ЄДРПОУ: 23226362 416 520 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 07-09-2026, 09:00 |
1 | ! Дизельне паливо (талони) Добровеличківський ЕМ UA-2026-09-02-010157-a Дата створення 2026-09-02 15:29:45 ПрАТ "Кіровоградобленерго" ЄДРПОУ: 23226362 416 536,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 07-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв