Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКЕ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО"", 23216145
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Муловсмоктувальна машина UA-2026-09-04-000603-a Дата створення 2026-09-04 09:02:10 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКЕ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 23216145 9 838 692,78 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Бортова вантажівка з краном-маніпулятором UA-2026-08-28-011831-a Дата створення 2026-08-28 21:26:37 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКЕ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 23216145 10 661 279,16 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 07-09-2026, 18:00 |
Не знайдено жодних результатiв